+420 608 333 378

Brněnská 1235, 665 01 Rosice

O značce Keeway

 

Značka Keeway patří do čínské skupiny Qianjiang Group, byla založena v roce 1999 a za posledních deset let zažila obrovský rozmach. Pro mladou společnost jako je Keeway je to úžasný úspěch. Během posledních deseti let od svého založení, dobyla značka Keeway některé z nejtěžších trhů v Evropě, na což je náležitě hrdá. Úspěchy společnost připisuje především svým energickým a tvrdě pracujícím zaměstnancům, kteří se snaží o to, aby značka Keeway patřila mezi nejlepší. Členové nadnárodní společnosti jako je Keeway, pocházejí z celého světa, jsou různého přesvědčení, kultury a mají rozdílné hodnoty. Jednu věc však mají společnou: „poskytnout zákazníkům a klientům vynikající výrobky a kvalitu služeb“. Velké díky samozřejmě patří všem partnerům a prodejcům po celém světě, kteří jsou loajální a mají ke značce Keeway důvěru a také všem fanouškům za jejich vášeň pro tuto značku. Obchodní filozofií společnosti Keeway je a vždy bude neustálé vylepšování produktů a kvality služeb, do kterých vkládá veškeré své úsilí.

PROČ KEEWAY?

- Keeway  je prémiová značka koncernu Qianjiang Group
- Ročně vyrobí 1 200 000  strojů = největší čínský výrobce
- Stoje Keeway jsou vyráběny v supermoderním výrobním závodě o velikosti většího města (rozloha 670 000 m2 a 14 000 zaměstnanců)
- Kvalitní, přesnou a spolehlivou výrobu zajišťují stroje, které pochází z Německa, Itálie a USA
- Každý nový stroj je navrhován v designérském studiu Benelli v italském městě Pesaro (nákupem značky Benelli jsme získali ty nejlepší italské designéry)
- Členové nadnárodní společnosti Keeway pocházejí z celého světa = globální spolupráce na nejvyšší úrovni
- Díky výrobě v Číně jsme schopni nabídnout stroje za velmi přijatelnou cenu
- Kvalita našich strojů se však velmi zásadně liší od jakékoli jiné čínské značky a dosahuje kvality těch nejlepších světových značek
- Nabízíme mnoho doplňků, které ostatní výrobci na trhu neposkytují
- Do strojů jsou integrovány důmyslné alarmy proti krádežím a některé stroje mají navíc elektronické časovače
- Na všechny stroje je poskytování dvouletá záruka s limitem 6000 km

ROZDÍLY OPROTI LEVNÉ ČÍNSKÉ KONKURENCI

RÁMY – dlouhou životnost a pevnost zajišťuje ta nejkvalitnější ocel o síle 2 mm. Ostatní čínská konkurence používá poloviční tloušťku stěn rámů. Ano jsme dražší, ale naše rámy se vám nezkroutí a nepopraskají
NÁTĚRY – tak jako na kvalitní japonské motocykly jsou na všechny modely Keeway aplikovány vícevrstvé nátěry nejkvalitnějšími barvami. Barvy jsou testovány v různých povětrnostních podmínkách, jsou odolné proti slunci a při velmi nízké teplotě. Ostatní výrobci používají méně kvalitní jednovrstvé barvy.
PLASTY – oproti ostatním výrobcům, kteří používají recyklované plasty, jsou naše stroje vybaveny nejkvalitnější plasty vyrobené z ropy. Ano jsme dražší, ale použité plastové díly budou léta držet tvar, barvu a nebudou praskat. Stroje Keeway nezrezaví jako ostatní čínské stroje.
BATERIE – stejně tak jako největší světoví výrobci motocyklů, používáme bezúdržbové značkové baterie Yuasa.
ELEKTRICKÉ ROZVODY – používáme voděodolné konektory určené pouze pro motocykly. Ostatní používají konektory pro automobily. Ano jsme dražší, ale naše elektrika vám bude vždy dobře fungovat a můžete se na ni spolehnout.
OSVĚTLENÍ – nepoužíváme recyklované materiály, které velmi brzy ztratí své světelné schopnosti, ale pouze ty nejkvalitnější reflektory s dokonalým reflexním zrcadlem. Vše pro Vaši bezpečnost.
KARBURÁTORY – stroje Keeway jsou vybaveny originálními karburátory značky Mikumi, žádné levné a nespolehlivé kopie do našich modelů nemontujeme.

HISTORIE ZNAČKY KEEWAY


Značka KEEWAY byla založena v roce 1999 v Evropské unii. Díky své strategické geografické poloze na tomto kontinentu, se během následujících několika let značka KEEWAY rychle rozrostla do střední a východní Evropy. Úspěch z prvních let položil pevné základy pro její další rychlý rozvoj v Evropě. Od roku 2004 je značka doprovázena expanzí a exponenciálním růstem v celém evropském trhu. V roce 2007 se značka KEEWAY rozšířila do 37 evropských států. Ve stejném období je založeno dalších 6 dceřiných společností v Polsku, Itálii, Španělsku, Francii, Chorvatsku a Finsku. Během tohoto období bylo v Itálii také založeno centrum pro výzkum, vývoj a design (R & D Center). Během tohoto období si značka Keeway podmanila také důležité trhy v Americe. Dvě dceřiné společnosti byly založeny v USA a Venezuele. Na konci roku 2007 byla pokryta většina trhů na severu a jihu země. V Asii byla zřízena centrála přímo v Šanghaji, Číně, která zahrnuje i dceřiné společnosti ve Vietnamu a dalších 6 zemí střední a jihovýchodní Asie. Afrika je osmou zemí, která spadá pod celý koncern. Od roku 2009 se značka Keeway dále rozšiřuje do jiných částí světa. Rozvoj obchodní a servisní sítě po celém světě posunuly značku Keeway z evropské společnosti na skutečnou globální značku a multikulturní organizaci. Dělá to z ní společnost, která spojuje různé rasy, barvy pleti, kultury a víry. Každý den se společně snaží skupina energických lidí z celého světa o jediný úkol, kterým je dělat zákazníky značky Keeway spokojenějšími a poskytovat jim vynikající výrobky a služby.

Navštivte naši autorizovanou prodejnu Keeway v Neslovicích u Brna.